Аналітики як міжнародних, так і українських інвестиційних банків публікують короткі огляди діяльності Компанії та аграрного сектору загалом. Ви можете скористатись їх контактами, щоб задати своє питання або отримати такий огляд. Якщо ви не можете зв'язатися з аналітиком, будь ласка, повідомте нам про це, використовуючи контактну інформацію Директора департаменту зв’язків з інвесторами, Анастасії Соботюк.

 

 

Компанія Ананлітик E-mail Телефон
Credit Suisse Victoria Petrova victoria.petrova@credit-suisse.com +496975382272
Dragon Capital Natalia Shpygotska shpygotska@dragon-capital.com +380444907120
Eavex Capital Dmitry Churin d.churin@eavex.com.ua +380445905454
Morgan Stanley Maryia Berasneva Maryia.Berasneva@morganstanley.com +442074257502
VTB Capital Nikolay Kovalov nikolay.kovalev@vtbcapital.com +74956634647
HSBC Dmytro Konovalov dmytro.konovalov@hsbc.com +44 2079914653
Sberbank CIB Mikhail Krasnoperov Mikhail_Krasnoperov@sberbank-cib.ru +74952580511
Citi Andrew Howell andrew.howell@citi.com +4402079860474