02.10.2013
Перша всеукраїнська акція від ТМ «Наша Ряба» — «Купуй, готуй, кермуй»!»
icons media2
 
У піклуванні не може бути компромісів. Найвищі стандарти якості та безпеки у роботі ТМ «Наша Ряба» - це запорука впевненості споживачів у нашій продукції і у своєму здоровому харчуванні. Та на цьому піклування не закінчується, ТМ «Наша Ряба» завжди прагне більшого і пропонує більше!  
 
З 1 жовтня  по 9 грудня 2013 р. у фірмових  магазинах ТМ «Наша Ряба»  та в супермаркетах України, де представлена  фасована продукція бренду, проходитиме промоакція «Купуй, готуй, кермуй», у рамках якої 10 щасливчиків стануть власниками автомобілів Peugeot 208, а 7 тисяч учасників отримають різноманітні подарунки.
 
Далі >
27.09.2013
ТМ «Наша Ряба» на першому місці в рейтингу «50 найпопулярніших брендів України»
icons media2

Четвертий рік поспіль ТМ «Наша Ряба» посідає перше місце у рейтингу найбільш популярних продуктових брендів серед українських споживачів, за версією журналу «Фокус». Ми пишаємося публічним визнанням високої якості продукції ТМ «Наша Ряба» і довірою споживачів до компанії, що є найпотужнішим виробником курятини в Україні.

Далі >
22.05.2013
МХП відновлює експорт своєї продукції в країни Митного Союзу
icons media1

Україна зняла обмеження на експорт продукції в країни Митного Союзу (Росія, Білорусь, Казахстан), введені 2 травня для «Миронівської птахофабрики», що входить до складу компанії «Миронівський хлібопродукт», і для компанії «Агромарс».

Далі >
18.02.2013
Збори акціонерів (Україна)
8.06.s

ПАТ Миронівський хлібопродукт повідомляє про збори акціонерів, які відбудуться 21 березня 2013 року.

Далі > Завантажити >
14.01.2013
МФК кредитує МХП з метою підтримати розширення компанії і створення нових робочих місць
IFC

14 січня 2013 р., Україна, Київ – МФК (Міжнародна фінансова корпорація), член Групи Світового банку, надає довгостроковий кредит лідеру промислового виробництва курятини в Україні ПАТ «Миронівський хлібопродукт».

Далі >