КРАЩИЙ СТАЖЕР/ПРАКТИКАНТ – ЦЕ МОТИВАЦІЙНА ПРОГРАМА, РОЗРОБЛЕНА ДЛЯ СТУДЕНТІВ, ЯКІ ПРОХОДЯТЬ ПРАКТИКУ АБО СТАЖУВАННЯ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ХОЛДИНГУ

МХП оголошує новий конкурс для студентів та випускників аграрних та технічних вишів України в рамках проекту «Почни кар’єру з МХП».

 

Відтепер кожні півроку ми будемо визначати найкращих студентів-практикантів та стажерів, за результатами роботи на підприємствах МХП, та нагороджувати переможців цінними призами – новими планшетами Apple. Найголовніше – перемога у конкурсі гарантує тобі робоче місце в команді професіоналів МХП!

 

Як будуть визначатися переможці?

 

  • За оцінкою виконаних задач та результатів роботи (які на початку стажування/практики прописуються у індивідуальному плані студента);
  • За оцінкою по компетенціях (комунікація, орієнтація на результат, лідерство та інноваційне мислення).

 

Отримай найвищий бал серед стажерів/практикантів та стань найкращим!

 

Хто може брати участь у конкурсі?


У конкурсі беруть участь студенти та випускники будь-яких спеціальностей аграрних та технічних вишів України.


Як взяти участь у конкурсі?*  

 

 

ля участі в конкурсі надсилайте свої анкети на пошту student@mhp.com.ua

 

Конкурс «Кращий стажер/практикант» — це твій шанс стати на крок ближче до своєї мети та приєднатись до команди професіоналів МХП!

 

Приєднуйся та ставай найкращим!

 

*Після того, як Ви відправите свою анкету, отримаєте автоматичну відповідь. Якщо Ваші дані співпадуть із тим, кого ми шукаємо, ми вам обов’язково зателефонуємо. Будь-ласка, залишайте повну інформацію про себе для того, щоб наш фахівець міг зв’язатися із Вами і Ви отримали свій шанс стати найкращим.

 

Долучайся до нас в соціальній мережі  та слідкуй за останніми новинами проекту.