15.02.2019
MHP SE отримала фінальний кліренс та завершила придбання компанії Perutnina Ptuj
qwe

 Лімасол, Кіпр / Любляна, Словенія, 15 лютого 2019 р.

 MHP SE (LSE: MHPC), провідна міжнародна агропромислова Група МХП, отримала позитивне рішення Антимонопольного Комітету Словенії щодо придбання Perutnina Ptuj, надійної міжнародної харчової компанії та найважливішого і найбільшого виробника м'яса птиці та курятини в Південно-Східній Європі.

 Дана транзакція вже отримала дозволи від антимонопольних органів Австрії, Македонії, Сербії та Румунії. Найближчими днями ця угода буде завершена на зустрічі акціонерів Perutnina Ptuj.

Далі > Завантажити >
24.01.2019
Операційні результати діяльності МХП за четвертий квартал і дванадцять місяців 2018 р., які закінчились 31 грудня 2018 р.
qwe

 MHP SE (LSE: MHPC),  материнська компанія міжнародної агропромислової компанії-лідера, головний офіс якої знаходиться в Україні, що спеціалізується на виробництві курятини та вирощуванні зернових, а також іншій аграрній діяльності (виробництві м'ясо-ковбасних виробів та м'ясних виробів, готових до споживання) сьогодні оголошує операційні результати своєї  діяльності за четвертий квартал і дванадцять місяців, які закінчились 31 грудня 2018 р. Надалі в цьому документі MHP SE, а також дочірні компанії – «МХП», «Компанія» або «Група».

Далі > Завантажити >
09.01.2019
Результати позачергових зборів акціонерів
qwe

 MHP SE (LSE: MHPC), материнська компанія міжнародної агропромислової компанії-лідера, головний офіс якої знаходиться в Україні, що спеціалізується на виробництві курятини та вирощуванні зернових, а також іншій аграрній діяльності (виробництві м'ясо-ковбасних виробів та м'ясних виробів, готових до споживання) сьогодні оголошує про те, що на позачергових зборах акціонерів, які відбулися 28-го грудня 2018 року о 10.00 ранку за адресою вулиця Зінас Кантер, Айя Тріада 3035 Лімасол, Кіпр, резолюцію було прийнято як звичайну резолюцію.

 

Єдиним питанням порядку денного зборів було призначення пана Роджера Гарі Віллса додатковим Директором Компанії.

 

Далі > Завантажити >