08.08.2018
Оновлено. Офіційна позиція компанії МХП

Щодо ситуації, яка виникла внаслідок некоректного висвітлення діяльності МХП у матеріалі видання «Бізнес медіа» від 6.08.2018 під заголовком «Наша Ряба» возглавила мировой рейтинг самых опасных для человека предприятий». В зазначеному матеріалі були подані недостовірні факти щодо результатів дослідження FAIRR Initiative. Матеріал з некоректними висновками без офіційної інформації з боку МХП поширив ряд онлайн-медіа.

 

Далі > Завантажити >
03.07.2018
Нефінансовий звіт МХП: підсумки 2017 року
Нефінансовий_Звіт_зобр.

Компанія МХП впевнено крокує в напрямі лідерства в агросфері, активно впроваджує інновації і розширює масштаби своєї діяльності, керуючись ключовими принципами сталого розвитку для досягнення продовольчої безпеки, екологічної стійкості, збереження довкілля та розвитку громад і країни в цілому. 

Далі > Завантажити >
25.05.2018
МХП анонсував запуск оновленої програми для молоді «МХП СТАРТ»

Агроіндустріальний холдинг МХП продемонстрував яскраве відео на підтримку запуску оновленої програми для молодих фахівців — «МХП СТАРТ».
Головні герої нового ролика — молоді люди найрізноманітніших професій, об'єднані однією метою: заряджати цей світ, віддавати йому частинку себе, своїх знань і енергії. Це відображення сучасної аграрної галузі, інноваційної та ефективної, причому не тільки «на камеру»: в деяких епізодах знялися реальні співробітники МХП.

Далі >
02.03.2018
МХП проти наклепу: офіційна позиція компанії щодо розміщеної інформації про ТОВ «Вінницька птахофабрика»

28 лютого 2018 року онлайн-видання «Аргументум» опублікувало матеріал про діяльність одного з підприємств Групи МХП. Публікація демонструє ознаки відвертої сфабрикованої брехні, направленої на нанесення шкоди діловій репутації підприємства ТОВ «Вінницька птахофабрика», всієї Групи МХП та окремих осіб. 

 

Компанія у відповідь надала власну офіційну позицію щодо наклепу та інформаційної війни, яка відкрито ведеться проти МХП на численних ресурсах

Далі >
19.12.2017
МХП – роботодавець-2017 в агросекторі за версією трьох рейтингів
МХП - лучший работодатель 2017

Український агрохолдинг МХП – в ТОПі трьох рейтингів «Кращий роботодавець»:
• перше місце в номінації «HR-експансія» та шосте місце в номінації «Стабільний розвиток» в журналі «Бізнес»;
• кращий роботодавець агросектору за версією «Фокусу»;
• єдина агропромислова компанія у списку ТОП-20 кращих «Рейтингу роботодавців України» міжнародного кадрового порталу HeadHunter.
 

Далі >
12.12.2017
Четвертинівка сказала «так» розширенню співпраці з Вінницькою птахофабрикою

11 листопада 2017 р. у с. Четвертинівка Тростянецького р-ну Вінницької обл. пройшли громадські слухання щодо розробки дозвільної документації для будівництва бригади по вирощуванню курчат-бройлерів Вінницької птахофабрики, що входить до Групи МХП. 

Далі >
27.11.2017
МХП переміг на Всеукраїнському конкурсі «Екологічна якість та безпека»
Диплом за экологию

21 листопада 2017 в Києві на Міжнародному форумі INNOVATION MARKET привітали переможців 16-го Всеукраїнського конкурсу «Екологічна якість та безпека». У номінації «Розвиток більш чистих технологій виробництва» перемогу здобуло ПАТ «Миронівський хлібопродукт». Нагороду отримував Олександр Семенець, головний еколог компанії. 

Далі >
27.11.2017
Корпоративний журнал МХП отримав гран-прі на конкурсі корпоративних медіа
Диплом журнала МХП

7 листопада у Radisson Blu Hotel у Києві відбулось нагородження кращих корпоративних видань України. Організатор заходу – Асоціація корпоративних медіа України.
Конкурс проходить дванадцятий рік поспіль. Цього року журі розглядало 108 корпоративних проектів, що змагались у двадцяти категоріях.
 

Далі >
17.11.2017
Зустріч представників МХП і громадськості у Соціальному центрі МХП, м. Ладижин
icons media1

16 листопада у м. Ладижин відбулась зустріч представників МХП з громадськими організаціями та місцевими активістами.  

Далі > Завантажити >
07.11.2017
Новий образ МХП – сучасне бачення зі збереженням історії компанії
logo_new_MHP

Група МХП вперше провела оновлення логотипу та фірмового стилю компанії.
Новий знак – це трансформація історичного елементу – «млин», який був присутній у логотипі компанії ще з 1998 року. Оновлений млин став сучасним, мінімалістичним, але зберіг автентичність першого знаку, а разом з ним і історію компанії.
 

Далі >
10.10.2017
МХП долучився до Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу (UNIC)
unic

Прозорість ведення бізнесу, висока репутація відповідальної компанії, міцна корпоративна та ділова етика, лідерські позиції на ринку через чесну конкуренцію якісною продукцією – незмінна філософія групи компаній ПАТ «Миронівський хлібопродукт» від дня заснування й до сьогодні. 

Далі >
09.10.2017
МХП спільно з Radar Tech запускає масштабний проект з пошуку та підтримки стартапів
Radar_Tech

Агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт» і технологічний кластер Radar Tech запускають спільний інноваційний акселератор для пошуку та розвитку стартапів у різних напрямках.

Далі >
19.09.2017
Прозорість ведення бізнесу: МХП виграв суд проти німецького телеканалу
icons media1

Провідний український агрохолдинг МХП, який чітко дотримується принципів максимальної прозорості і відкритості при веденні бізнесу, виграв суд проти німецького телеканалу.  

Далі >
13.09.2017
Антикорупційна політика МХП
коррупция

У 2017 році ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (далі – Компанія) впровадила Антикорупційну політику відповідно до чинного антикорупційного законодавства України, а також з урахуванням найкращих міжнародних практик. 

Далі >
18.08.2017
Переможці конкурсу «Село: кроки до розвитку» у Вінницькій області
IMG_0761

16 серпня 2017 року у Вінницькій облдержадміністрації відбулося підбиття підсумків  конкурсу мікрогрантів для сільського населення «Село: кроки до розвитку» та оголошено 20 кращих проектів.
В урочистій атмосфері 20 переможців конкурсу отримали від ПАТ «МХП» сертифікати на фінансування свого проекту в розмірі до 40 000 гривень.

Далі >
11.08.2017
МХП налагоджує співпрацю із громадськими організаціями
icons media1

Усередині липня 2017 р. відбулася вже друга зустріч із представниками громадської природоохоронної організації «Національний екологічний центр України» (НЕЦУ) та Мережі «Банквотч» (CEE Bankwatch Network). 

Далі >
07.08.2017
Екологічний форум у Ладижині за участю МХП
forum

3 серпня у Ладижині Вінницької області відбувся перший екологічний форум. Захід зібрав більш ніж півсотні учасників – представників крупного бізнесу і громадськості регіону.  

Далі >
01.08.2017
Переможці конкурсу «Село: кроки до розвитку» у Черкаській області
selo.kroky

1 серпня 2017 року в конференц-залі готелю «Оптіма» у м. Черкаси відбулося підбиття підсумків конкурсу міні-грантів для сільського населення «Село: кроки до розвитку». Під час заходу оголошено 25 найкращих проектів. 

Далі >
09.06.2017
Міжнародний фестиваль OPERAFEST-TULCHYN
opera_1

На Вінниччині відбувся перший міжнародний фестиваль OPERAFEST-TULCHYN, який тривав 4-5 червня у палаці Потоцьких в Тульчині. Захід організовано за підтримки народного депутата України Миколи Кучера та головного спонсора – ПАТ «МХП».

Далі >
12.04.2017
Конкурс мікрогрантів «Село. Кроки до розвитку» тепер і у Вінницькій області
Selo_2_front

11 квітня 2017 року в Вінницькій облдержадміністрації відбулася прес-конференція, на якій було презентовано соціальний проект «Село. Кроки до розвитку». Під час конференції відбулось підписання Меморандуму «Про співпрацю між Вінницькою обласною державною адміністрацією та ПАТ «Миронівський хлібопродукт». 

Далі >
05.04.2017
МХП та ГО «Ладижинська громадська рада» підписали Меморандум про створення комунікаційної платформи
icon

4 квітня 2017 року у Ладижині між ПАТ «МХП» та ГО «Ладижинська громадська рада» був підписаний Меморандум про створення комунікаційної платформи «Влада — Господарський сектор — Громада За чисте виробництво». 

Далі >
24.10.2016
МХП – переможець конкурсу «Екологічна якість та безпека»
nagrada

19 жовтня 2016 під час відкриття Міжнародного форуму GREEN MIND відбулося урочисте нагородження конкурсантів-фіналістів ХV Всеукраїнського конкурсу «Екологічна якість та безпека». 

Далі >
30.08.2016
МХП вітає рішення Нідерландського Комітету з питань Рекламного кодексу
book

9 серпня 2016 р., Комітет з питань рекламного кодексу прийшов до висновку, що реклама дійсно порушила положення статті 2 Нідерландського кодексу про рекламу. Комітет дав рекомендацію Партії тварин та GUE/NGL (одна зі сторін, зазначена в рекламному оголошенні) більше не проводити рекламну кампанію таким чином.

Далі > Завантажити >
21.06.2016
П’ята річниця «Трактор-фесту» в «Урожаї»
TF_1

17 червня в «Урожаї» відбувся традиційний фестиваль тракторних перегонів «Трактор-фест». У 2016 році фестиваль відзначав п’яту річницю свого проведення. Подія відбулася в Яблунівці Корсунь-Шевченківського району Черкаської області.  

Далі >
14.04.2016
Безкомпромісний Мама-контроль від ТМ «Наша Ряба»
icon

Більше 5 000 мам піклуються про якість «Нашої Ряби» і годують цією курочкою своїх діток.

Це – сильний аргумент, адже безкомпромісність мам до безпеки своїх дітей – безсумнівна.

Ці історії життєві, їм віриш з першого слова. А ще - вони сповнені материнської любові, тому дуже зворушливі...

Далі >
11.04.2016
Green office в МХП
icon

Кожен з нас, не виходячи з офісу та виконуючи свої щоденні обов’язки, може зробити свій внесок у збереження навколишнього середовища – і саме це кожному з нас допомагає реалізувати компанія.

Далі >
07.04.2016
Меморандум про співпрацю між Gezondheid Dienst voor Dieren B.V. (GD) (Нідерланди) і ПАТ «Миронівський хлібопродукт»
book

17 березня 2016 року в Києві компанія Gezondheid Dienst voor Dieren B.V. (GD) (Нідерланди) і ПАТ «Миронівський хлібопродукт» підписали Меморандум про співпрацю. Gezondheid Dienst voor Dieren B.V. (GD) (Нідерланди) - інноваційна голландська компанія, відома не лише на нідерландському, а й на міжнародному ринку. Організація відіграє провідну роль у галузі охорони здоров'я тварин, ветеринарії та тваринництва.

Далі > Завантажити >
25.03.2016
МХП знову обирає трактори Fendt
book

Прес-служби ПАТ «Миронівський хлібопродукт» і компанії «АСА «Астра» повідомляють про те, що в березні 2016 року МХП придбав 16 тракторів Fendt 936 Vario-Power на загальну суму понад 3 млн євро.

Далі >
14.01.2016
Fitch: зміни податкового кодексу України нейтральні для рейтингів Кернела і МХП
book

Fitch Ratings-Москва / Лондон-14 січня 2016 Fitch Ratings відзначає, що недавні зміни податкового режиму України відносно сільськогосподарських виробників нейтральні для рейтингів Kernel Holding S.A. («Кернел») і MHP S.A. («МХП»), які знаходяться на рівні «CCC».

Далі > Завантажити >
15.12.2015
ЄБРР надає новий кредит «Миронівському хлібопродукту»
book

ЄБРР надасть кредит до $85 млн. провідному українському сільськогосподарському виробнику ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (група компаній «МХП»). Кошти кредиту будуть використані для розвитку та розширення групи.

Далі > Завантажити >
29.10.2015
Екологічна відзнака МХП
book

27 жовтня 2015 року під час відкриття Міжнародного форуму GREEN MIND відбулося урочисте нагородження конкурсантів-фіналістів ХIV Всеукраїнського конкурсу «Екологічна якість та безпечність».

Далі > Завантажити >
18.09.2015
Fitch підтвердило рейтинг MHP S.A., Україна, на рівні «CCC»
icons media3

Fitch Ratings-Москва/Лондон-17 вересня 2015 р. Fitch Ratings підтвердило на рівні  «CCC» довгострокові рейтинги дефолту емітента («РДЕ») в іноземній та національній валютах  MHP S.A., українського виробника м’яса птиці (далі – «МХП»).

Далі >
17.07.2015
Верховна Рада зберегла спецрежим застосування ПДВ для аграріїв
icons media3

16 липня Верховна Рада України прийняла в цілому закон № 2173а «Про внесення змін у Податковий кодекс України відносно вдосконалення адміністрування податку на додану вартість».

Далі > Завантажити >
23.06.2015
Річна інформація емітента цінних паперів за 2014 рік
icons media3

MHP S.A. (“МХП” або “Компанія”), одна з провідних агропромислових компаній України, що спеціалізується на виробництві курятини та вирощуванні зернових, сьогодні оголошує про операційні результати своєї діяльності за третій квартал і дев’ять місяців 2015 року, що закінчилися 30 вересня 2015 р.

Далі > Завантажити >
26.03.2015
Moody's понизив рейтинг України до Са з негативним прогнозом
icons media3

Міжнародне рейтингове агентство Moody's знизило суверенний борговий рейтинг України c« Caa3 »до« Ca », з негативними очікуваннями

Далі >
20.02.2015
Fitch після суверенного переглянув рейтинги українських компаній
icons media3

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings після зниженняя довгострокового суверенного рейтингу України в іноземній валюті до рівня «СС» переглянув довгострокові рейтинги провідних українських компаній. Серед них - НАК «Нафтогаз України», «Метінвест», ДТЕК, Ferrexpo, а також найбільші агрохолдинги: «Кернел», «Авангард», МХП і «Укрлендфармінг».

Далі >
28.01.2015
Dragon Capital допомогла вивести акції «Миронівського хлібопродукту» на «Українську біржу»
icons media3

Інвестиційна компанія Dragon Capital спільно з «Українською біржею» та «Миронівським хлібопродуктом» (МХП) оголосили про старт торгів акціями МХП на українському фондовому ринку 2 лютого 2015 р.

Далі >
25.12.2014
Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's (S&P) знизило рейтинг чотирьох українських агрокомпаній до ССС- із негативним прогнозом.
icons media2

Про це йдеться в повідомленні прес-служби агентства

Далі >
02.12.2014
Європейський інвестиційний банк надає допомогу у відновленні газової інфраструктури і розвитку агропродовольчого сектору в Україні
icons media2

85 млн. Євро кредиту для МХП, провідного українського агропромислового та харчового виробника, орієнтовані на підтримку будівництва елеваторів для зберігання зернових і олійних культур в західній частині України.

Далі >
09.10.2014
МХП - переможець Всеукраїнського конкурсу "Екологічна якість та безпека"
icons media3

Компанія "Миронівський хлібопродукт" перемогла у Всеукраїнському конкурсі "Екологічна якість і безпека" у номінації "Системний підхід до управління та впровадження більш чистих технологій і виробництва"

Далі >
01.09.2014
Fitch ratings понизив рейтинги п'яти українських агрохолдингів
icons media3

01.09.2014


За пониженням рейтингу України в національній валюті з «В-» до «ССС» Fitch Ratings 29.08.2014 понизив рейтинги 7 українських компаній, 5 із яких – найбільші агрохолдинги: «Авангард», «Кернел», МХП, UkrLandFarming та «Креатив Групп». Про це йдеться у повідомленні міжнародного агентства.


Довгостроковий рейтинг в іноземній валюті для вказаних компаній підтверджено на рівні «ССС».

 

30.07.2014
МХП знову обирає трактори Fendt
icons media2

Прес-служби ПАТ «Миронівський хлібопродукт» і компанії АБА «Астра» повідомляє про те, що у липні 2014 року МХП придбав 14 тракторів Fendt 936 Vario Power на загальну суму понад 2 млн. євро.

Далі >
02.07.2014
ПАТ «Миронівський хлібопродукт» повідомляє про намір придбати активи ПП «Кряж»
icons investors2

ПАТ «Миронівський хлібопродукт» повідомляє про намір придбати активи ПП «Кряж» (смт Крижопіль, Вінницька обл.), про що вже отримано відповідний дозвіл від Антимонопольного комітету України.

Далі >
08.04.2014
Moody's понизив рейтинг МХП і чотирьох великих українських компаній з Caa1 до Caa2
icons media3

8 квітня 2014 р. міжнародне рейтингове агентство Moody's понизило рейтинг МХП і чотирьох великих українських компаній з Caa1 до Caa2. Про це повідомляє прес-служба Moody's.

Далі >
02.04.2014
Компанія «Миронівський хлібопродукт» розробила План взаємодії із зацікавленими сторонами
icons media3

У березні 2014 року у співпраці з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) МХП розробив План взаємодії із зацікавленими сторонами (стейкхолдерами). Уже у поточному році план буде впроваджено на всіх підприємствах холдингу (понад 30 підприємствах у 13 областях України).

Далі >
13.02.2014
Standard & Poor‘s понизив довгостроковий кредитний рейтинг MHP. S. A.
icons media3

Служба кредитних рейтингів Standard & Poor‘s понизила довгостроковий кредитний рейтинг компанії MHP. S. A. (ПАТ "Миронівський хлібопродукт") за забов’язаннями в іноземній валюті з В- до CCC+. Про це повідомила прес-служба Standard & Poor‘s

Далі >
16.01.2014
Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's підвищило прогноз рейтингу компанії "Миронівський Хлібопродукт" з "негативного" ​​до "стабільного".
icons media2

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor підвищило прогноз рейтингу одному з найбільших виробників м'яса птиці компанії "Миронівський хлібопродукт" (МХП, Київ) з ​​"негативного" ​​до "стабільного".

 

Далі >
02.10.2013
Перша всеукраїнська акція від ТМ «Наша Ряба» — «Купуй, готуй, кермуй»!»
icons media2
 
У піклуванні не може бути компромісів. Найвищі стандарти якості та безпеки у роботі ТМ «Наша Ряба» - це запорука впевненості споживачів у нашій продукції і у своєму здоровому харчуванні. Та на цьому піклування не закінчується, ТМ «Наша Ряба» завжди прагне більшого і пропонує більше!  
 
З 1 жовтня  по 9 грудня 2013 р. у фірмових  магазинах ТМ «Наша Ряба»  та в супермаркетах України, де представлена  фасована продукція бренду, проходитиме промоакція «Купуй, готуй, кермуй», у рамках якої 10 щасливчиків стануть власниками автомобілів Peugeot 208, а 7 тисяч учасників отримають різноманітні подарунки.
 
Далі >
27.09.2013
ТМ «Наша Ряба» на першому місці в рейтингу «50 найпопулярніших брендів України»
icons media2

Четвертий рік поспіль ТМ «Наша Ряба» посідає перше місце у рейтингу найбільш популярних продуктових брендів серед українських споживачів, за версією журналу «Фокус». Ми пишаємося публічним визнанням високої якості продукції ТМ «Наша Ряба» і довірою споживачів до компанії, що є найпотужнішим виробником курятини в Україні.

Далі >
22.05.2013
МХП відновлює експорт своєї продукції в країни Митного Союзу
icons media1

Україна зняла обмеження на експорт продукції в країни Митного Союзу (Росія, Білорусь, Казахстан), введені 2 травня для «Миронівської птахофабрики», що входить до складу компанії «Миронівський хлібопродукт», і для компанії «Агромарс».

Далі >