Вертикальна інтеграція


vertical_integration

Наріжний камінь успіху МХП – вертикально інтегрована бізнес-модель.

Ми відповідаємо за всі стадії процесу виробництва курятини: від виробництва інкубаційного яйця до розповсюдження й продажу фінальної продукції, від вирощування власних зернових до виробництва необхідних для годівлі птиці комбікормів. Це забезпечує повний контроль за якістю та собівартістю – від поля до столу. Унікальна бізнес-модель та інтенсивні капіталовкладення у розвиток і будівництво нових виробничих об'єктів з високим рівнем ефективності – це головна перевага компанії порівняно з конкурентами.

Напрями діяльності
Птахівництво

МХП, провідна українського ринку курятини, охоплює 1/3 від загального споживання курятини і більше 50% українського ринку промислового виробництва курятини. Бренд «Наша Ряба» - один з найпотужніших продуктових брендів в Україні. 100% курятини виробляється і переробляється на підприємствах МХП.


Детальніше

Рослинництво

rasДіяльність сегменту «рослинництво» полягає в обробітку сільськогосподарських земель, виробництві зернових і олійних культур для потреб компанії та на продаж. Станом на 01.01.2016 MХП культивує 3400 тис. гектарів родючого чорнозему.


Детальніше

М'ясопереробка

myasopererobkaЦей сегмент є складовою частиною моделі вертикальної інтеграції. Компанія виробляє широкий асортимент продуктів від копченої курки до яловичини преміум-класу та фуа-гра. Курятина власного виробництва є головною сировиною для м’ясопереробки і становить понад 50% складу продукту, решта - яловичина та/або свинина.
Детальніше

Інша діяльність

drygayadeyatelСегмент інших видів сільськогосподарської діяльності включає виробництво та продаж ковбас і копченини („Український бекон“), гусячого м’яса й фуа-гра („Снятинська птахофабрика“) та інших агропромислових продуктів.
Детальніше

Географія

MHP має широку географію і працює у 13 регіонах України. У компанії працює понад 30 000 чоловік на 30 підприємствах. Маючи один із найбільших земельних банків в Україні, ми розвиваємо 370 000 га земель. 

Проекти
Вінницький комплекс

ТОВ «Вінницька птахофабрика» – найбільша птахофабрика в Європі, устаткована сучасним обладнанням з використанням новітніх технологій. Введена в експлуатацію в 2012 році, а вже наприкінці 2014 року підприємство вийшло на 100% виробничих потужностей.

Біогаз

Мета MHP є екологічна безпека в поєднанні з органічним землеробством. Альтернативні джерела енергії, ефективне використання ресурсів, зниження енергоспоживання, використання енергоефективних та енергозберігаючих технологій стає все більш важливим з точки зору енергетичної залежності.